Графік роботи:

Понеділок-п'ятниця

Офіс: 8:30–17:00

Склад: 8:00–17:00

 

0
Мій кошик
Укр

Сталь Х12МФ (полоса)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

 

Сталева смуга Х12МФ: визначення


Коли йдеться про сталь Х12МФ, кожна літера і цифра в її позначенні мають своє визначення. Літера "Х" вказує на належність до класу вуглецевих легованих сталей. Цифра "12" вказує на вміст вуглецю в сталі, що становить близько 1,2% загальної маси. Це визначає ступінь твердості та міцності матеріалу. Літера "М" означає додавання молібдену до складу сталі. Молібден надає їй підвищеної міцності, стійкості до високих температур і здатності витримувати ударні навантаження. Нарешті, буква "Ф" вказує на можливу присутність додаткових елементів, що легують, таких як фосфор або флор. Ці елементи можуть покращувати обробку сталі, її зварюваність та стійкість до корозії.

В результаті, сталь Х12МФ, ціна якої формується виходячи з наявності та співвідношення всіх складових елементів, є вуглецевою легованою сталлю з домішкою молібдену, може містити додаткові легуючі компоненти, відрізняється високою міцністю, стійкістю до високих температур та ударних навантажень.

Сталь Х12МФ купити можна на сайті listovoymetal.com.ua. Ви можете додатково замовити послугу порізки металевих заготовок на необхідні фрагменти з позначеними розмірними параметрами, для здійснення цієї опції ми використовуємо передові методи обробки у вигляді плазмового, газокисневого та лазерного різання, працюємо також зі стрічковою пилкою.
 

Вгору